Ahoj!

Klub Żeglarski Perła jest komisją Samorządu Studentów tworzoną przez grupę przyjaciół, których połączyła wspólna pasja. Poprzez spędzany razem czas, świetną zabawę, a także sportowe emocje odkrywamy razem najpiękniejsze strony żeglarstwa. Dzięki temu co roku wzbogacamy się o kolejnych, zapalonych członków! Stanowią ich zarówno ci, którzy od lat zwą siebie wilkami morskimi, jak i osoby w ów niezwykły świat dopiero wkraczające. Z szerokiego odzewu wśród tych ostatnich jesteśmy szczególnie dumni! W ramach działalności klubu realizujemy liczne przedsięwzięcia zarówno sportowe, jak i integracyjne :)

Organizowany letni Campus Żeglarski na Mazurach to wydarzenie niemal legendarne! Kolejną pielęgnowaną przez Perłę tradycją są odbywające się corocznie regaty Żeglarskie Mistrzostwa Polski UMW. To niezwykła okazja, by zmierzyć się z żeglarzami również innych uczelni na jednym z największych mazurskich jezior!

Najświeższym zdarzeniem, napawającym nas niekrytą dumą, jest nabytek klubu: własna omega „Perełka”! W sezonie przemierza wodne szlaki Wrocławia i nie tylko, stanowiąc nie tylko chlubę uczelni, ale również dając nam szansę do doskonalenia żeglarskich umiejętności!

Wszystkich chętnych zapraszamy na pokład! Rezerwacja jachtu „Perełka”

JEŚLI CHESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z PERŁĄ: Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na facebooku – Klub Żeglarski Perła UMW

JEŚLI CHESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ – powiadom nas o tym wysyłając maila: perlaumw@gmail.com :)

Skład osobowy

Aleksandra
Stosiek

Przewodnicząca

Wydział Nauk o Zdrowiu