TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.

Jesteśmy miejscem z pasją, a 10 marca chcemy się pasjami podzielić z Wami – licealistami, gimnazjalistami czy już maturzystami. Spotykamy się w trzech miejscach.Chcesz studiować:
– MEDYCYNĘ, STOMATOLOGIĘ, DIETETYKĘ, RATOWNICTWO MEDYCZNE, FIZJOTERAPIĘ, PIELĘGNIARSTWO, POŁOŻNICTWO, ZDROWIE PUBLICZNE przyjdź na główny kampus budynku do nowej biblioteki – Centrum Naukowej Informacji Medycznej (Marcinkowskiego 2-6) w godzinach 12:00-16:00.

Punktualnie o 13:00 oraz 15:00 dowiesz się wszystkiego na temat rekrutacji.

Chcesz studiować:
– FARMACJĘ lub ANALITYKĘ MEDYCZNĄ przyjdź na Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Analityki Medycznej (Borowska 213) w godzinach 10:00-13:00.

Punktualnie o 11:00 dowiesz się wszystkiego na temat rekrutacji.

Chcesz studiować:
– STOMATOLOGIĘ przyjdź na Wydział Lekarsko-Stomatologiczny (Krakowska 26) w godzinach 10:00-13:00.

Punktualnie o 11:00 dowiesz się wszystkiego na temat rekrutacji.

Poznacie naszych studentów, którzy spróbują zarazić Was swoimi pasjami w ramach Przeglądu Organizacji Studenckich. Zobaczycie w jaki sposób będziecie mogli tworzyć naszą uczelnię. Spotkacie też wykładowców, którzy oprowadzą po laboratoriach, Muzeum, zakątkach na co dzień niedostępnych. Na profilu na snapchacie czekać będzie konkurs. Link.

Dowiecie się jakie przedmioty są brane pod uwagę przy rekrutacji, jakie były progi punktowe przyjęcia w ubiegłych latach, jak wygląda proces składania dokumentów.

Uwaga!
Aktualnie prowadzimy zapisy na:

Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Analityki Medycznej:
– oprowadzanie po Katedrze i Zakładzie Technologii Postaci Leku,
– zajęcia w katedrze Biomedycznych Analiz Środowiskowych
– zajęcia w zakładzie Podstaw Nauki Zawodu Analityka
– secret room – pokój Pani Dziekan
Chętnych prosimy o kontakt mailowy: marketing@umed.wroc.pl

Centrum Naukowej Informacji Medycznej (Marcinkowskiego):
– pokoje zagadek: kuchnia skrupulatnego dietetyk, pracownia szalonego wirusologa, sypialnia zaspanego studenta Janusza, gabinet prymusa, pokój zabieganej studentki.