TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
iii-ogolnopolska-konferencja-kol-medycyny-sadowejZapraszamy Państwa serdecznie na III już edycję Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych Medycyny Sądowej, pt. „Medyk sądowy, lekarz klinicysta i prawnik w poszukiwaniu prawdy dla dobra pacjenta i lekarza. Błąd medyczny – zdarzenie niepożądane – mediacja”. W tym roku wydarzenie organizowane jest przez Katedrę Medycyny Sądowej oraz trzy studenckie koła naukowe (SKN Medycyny Sądowej, SKN Prawa Medycznego „Bezpieczna Medycyna” oraz Koło Nauk Penalnych „Liberum” działające przy Wyższej Szkole Prawa im. Heleny Chodkowskiej). Do uczestnictwa czynnego zachęcamy nie tylko wszystkich studentów uczelni wyższych, ale także doktorantów, aplikantów i lekarzy stażystów.
Wydarzenie odbędzie się 17 grudnia 2016 r. w Centrum Naukowej Informacji Medycznej Biblioteki Głównej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (ul. Karola Marcinkowskiego 2–6).
Na konferencję złożą się trzy sesje referatowe oraz sesja plakatowa. W każdej sesji referatowej zostanie wyłonione jedno I, jedno II i jedno III miejsce, które zostaną nagrodzone bonami do księgarni internetowej.
Termin składania abstraktów mija 25.11.2016
Konferencję objęli patronatem honorowym: JM Rektor Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu JM Rektor Wyższej Szkoły Prawa im. Heleny Chodkowskiej we Wrocławiu oraz Studenckie Towarzystwo Naukowe Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Więcej informacji, a także formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia:
Strona wydarzenia