TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.

Kim jesteśmy

Uczelniana Rada Samorządu Studentów (URSS) Naszym głównym zadaniem jest reprezentowanie zdania studentów, obrona ich interesów oraz przedstawianie bieżących problemów przed władzami Uniwersytetu Medycznego. Jesteśmy zaangażowani w proces przyznawania stypendiów i nagród oraz staramy się rozwiązywać problemy związane z procesem i jakością kształcenia. Koordynujemy ró ...

Uczelniana Rada Samorządu Studentów (URSS)

Naszym głównym zadaniem jest reprezentowanie zdania studentów, obrona ich interesów oraz przedstawianie bieżących problemów przed władzami Uniwersytetu Medycznego. Jesteśmy zaangażowani w proces przyznawania stypendiów i nagród oraz staramy się rozwiązywać problemy związane z procesem i jakością kształcenia. Koordynujemy również pracę wszystkich organizacji studenckich, wspieramy ich działania oraz pomagamy w prawidłowym funkcjonowaniu.

Angażujemy się również w ruch naukowy, przygotowując ciekawe wykłady i konferencje. Organizujemy wiele wydarzeń kulturalnych, takich jak wyjścia do kina oraz duże imprezy integracyjne, na przykład słynne Medikalia. Nasze kampusy, zarówno zimowe jak i letnie, to nie tylko okazja do świetnej zabawy, ale również możliwość uczestniczenia w zawodach sportowych.
Jednak przede wszystkim jesteśmy grupą aktywnych ludzi, którzy służą pomocą każdemu studentowi Uniwersytetu Medycznego.

Samorząd studentów tworzą wszyscy studenci Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu!

Chcesz mieć wpływ na to, co się dzieje na Uczelni, interesuje Cię działalność samorządowa? Nic prostszego! Weź udział w nadchodzących wyborach do organów Uczelni lub pracuj z nami jako Wolontariusz. Twoja pomoc przy różnych projektach będzie dla nas nieoceniona!
Zapraszamy!

Organami Samorządu są:

• Uczelniana Rada Samorządu Studentów
  • Zarząd Samorządu Studentów
  • Wydziałowe Rady Samorządu Studentów
  • Rada Studentów Zagranicznych
  • Studencka Komisja Wyborcza
  • Sąd Koleżeński
  • Odwoławczy Sąd Koleżeński

Organami Jednoosobowymi Samorządu są:

• Przewodniczący Samorządu Studentów
  • Starostowie grup studenckich
  • Starostowie lat studiów
  • Przedstawiciele studentów w organach Uczelni

Skład osobowy

Kadencja 2015-2017

Regulamin

Regulamin Samorządu Studentów – nowy regulamin obowiązujący od 27 kwietnia 2016. Kodeks Etyki Studenta

Kodeks Etyki Studenta

Organizacje studenckie

Na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu działają liczne studenckie organizacje. Tutaj przedstawiamy Wam sylwetki niektórych z nich.